Eriti populaarne on algaval aastal fototapeet! 

Kalender kaunite hetkedega eelnevast aastast. Miks mitte kinkida kalender lastelaste mälestustega kallile vanaisale? Teine hea mõte on fotoraamat, kuhu on võimalik lisaks fotodele samuti lahedad laused kirja panna. 

Internetipoe tootevalikus on kalendrid kontorisse ja koju, fotokalendrid erimõõtudes. Tootevalik on lai, aga kõik kalendrid ja fotoraamatud on sel hooajal soodsamad!

Sa võid printida fototapeediks foto endast, lemmikloomast või loodusest. Kui aga Sa arvad, et see on Sinu jaoks liig, siis näiteks seinakleebised muudaksid toa huvitavamaks.  Samuti on valikus kleebised ka väikebussidele ning teist sorti masinatele, mida saaksid täitsa ise arendada.

Korralik lõputöö köitmine on kõige viimane, kuid eriti oluline osa selle protsessis. Soodsa hinna eest arvestustöö köitmine vaid meie e-poes! Ka visiitkaardid ja visiitkaartide trükkimine on praegu kampaaniahinnaga. Disaini äge visiitkaart – meie eksperdid on abik Sinule vajadusel oma ideedega.

Fotolõuend – lahe trend!

Fotolõuend on vahva variant, kuidas toale iseloomu lisada. Lõuendile saab printida endale sobiva foto. Osta fotolõuend enda lemmiku pildiga ning riputa see seinale.

Kas mäletad, kui mõnus on vana fotoalbum kätte võtta ja vanu pilte vaadata. Loo uus fotoalbum, et kümne aasta pärast oleks kõiks Su vahvad pildid ühes kohas. Praegu on {selleks selle täiendamiseks} parim hetk, kuna fototrükk 10×15 piltidele on soodsam kui kunagi varem.  Piltide trükk interneti vahendusel on kõige mugavam ja kiirem viis seda teha. Fotode trükkimine ei ole veel kunagi olnud nii lihtne, saad seda teha mugavalt enda arvutist. Lisa soovitud pildid trükkimiseks meie kodulehel ning loetud tööpäevade jooksul saad oma tellimuse kätte!

Aina enam populaarsust on kogunud fotode trükkimine riietele. Kõige enam eelistatud on trükk t-särgile. Miks mitte kinkida isale vahva särk laste piltidega? Tahad oma ürituse korraldustiimile midagi ühtset, siis trükk riietele on mugav valik. Meie juuures on kõik võimalik!

Fotorükk, fotolõuendid, köitmine on vaid väike osa meie teenustest. Külasta meie lehte juba täna ja telli endale mõnus meene või lase oma mälestused paberile trükkida!

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*