HOKIPOOD, KUST LEIAD SOBIVA TRENNIVARUSTUSE

Säti ennast valmis – kaasahaarav hooaeg on taas algamas! Meie hokipood ootab kõiki huvilisi tooteid vaatama. Oleme hokivarustuse turgu Eestis juhtinud juba pikalt.

Teeme tööd selle nimel, et meie kaupluse tootevalikus oleks alati ainult parim ja tänapäevaseim jäähokivarustus. Jäähokihooaja alguse puhul on kaupluses ka sooduspakkumisi – ehk leiad ka endale midagi sobivat!

https://hockeypoint.ee/ee_ee/kaitsed

HEA KVALITEEDIGA VARUSTUS

 

Teeme koostööd suuremate kaubamärkidega, mis tagavad toote kvaliteedi. Uisud, riided, kotid, aksessuaarid, kepid – vaata kõiki tooteid internetipoes! Panime kirja, mida meie hoki varustus täpsemalt tähendab.

 

HOKIKEPID

 

Erisuurusega hokikepid – laste ja täiskasvanute hoki kepid ja nende tarvikud. Saad valida hokikeppi nii värvi, kui ka kaubamärgi järgi. Kui tahaksid põhjalikumat informatsiooni selle kohta, kuidas kujuneb hokikeppide hind, siis hea meelega räägime sellest lähemalt.

Osta endale hoki kepp juba täna!

 

UISUD

 

Hokiuisud, iluuisutamise uisud, lasteuisud – laias valikus kaubamärgid ja ka suurused.  Jäähoki uisud asuvad lehe all. Filtri abil saad mängida uiskude kvaliteediga ning valida just see kõige parem. Uisud on nii iluuisutamise kui ka jäähoki alal oluliseim osa varustusest ja sellepärast on tähtis, et uisud oleks korralikud ja vastupidavad. Lisaks saad juurde osta samuti laias valikus lisatarvikuid, sh trenažöörid ja tahvlid.

 

RIIETUS

 

Eriti moodsad riided talviseks ja suviseks ajaks. Suvise kategooria alla kuuluvad lisaks nokamütsid.  Valikusse olema lisanud kõik suuremad kaubamärgid, seega mütsid on vägagi kenad. Kodulehe filtri abil saad otsustada nii suuruse, värvi kui ka firma järgi.

 

Teine popp riietusese on hokisärgid. Valik on väga lai, kuid kõik varustus on ainult kõige parematelt partneritelt. Leia kvaliteetsed ja hingavad hokisärgid trenni tegemiseks või vägeva joonistuse või stiilse logoga hokisärk, mida kanda muul ajal.

 

TULE POODLEMA!

 

Kuna jäähoki on füüsiliselt väga raske sport, siis on oluline, et hokivarustus oleks eriti kvaliteetne.  Kui tahaksid osta varustust garantiiga – vali meie hoki pood. Toetame sind nõuga, et jõuaksid vajaliku tooteni kiiremini. Saame aru, et eriasjade puhul – hoki uisud või hokikepid – peensusi on rohkelt ning ei saagi kõigega kursis olla.  Peale seda leiate meie juurest ka kõige uuemad kaubad.

Alusta uut hooaega uue varustusega

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*