HOKIPOOD, KUST SAAD VAJALIKU HOKIVARUSTUSE

On õige aeg valmistuda tulevaseks jäähoki põhihooajaks. Astu läbi, et teada saada, millega rõõmustab Sind hokipood algaval sessoonil. Oleme hokivarustuse turgu Eestis juhtinud juba pikalt. Töötame selle nimel, et meie poe tootevalikus oleks kogu aeg ainult kõige parem ja kaasaegsem valik. Kaupluses on väga suur valik erisuguseid kaupasid – sisene veebikeskkonda ning vaata kohe!

 

HEA KVALITEEDIGA VARUSTUS

 

Müüme varustust usaldusväärsetelt kaubamärkidelt, mis tagavad toote garantiid. Veebipoe kaupade seas on uisud, kepid, kaitsmed ja aksessuaarid – kõik, mida hokimänguks vajad. Koostasime nimekirja sellest, mida meie hoki varustus endas hõlmab.

https://hockeypoint.ee/ee_ee/uisud/uisud-iluuisutamise-jaoks/uisud-naistele

HOKIKEPID

 

Valikus on hokikepid igale vanusele. Filtri abil saad valida vajalikke omadusi ning vaata, mida me pakume. Kui soovid saada rohkem teavet selle kohta, kuidas määratakse hokikeppide hind, siis meie meeskond seletab.

Osta endale hokikepp juba täna!

 

UISUD

 

Hokiuisud, iluuisutamise uisud, lasteuisud – laias valikus kaubamärgid ja ka suurused. Jäähoki uisud on mõeldud nii meestele kui ka naistele. Iluuiskude puhule oleme valikusse lisanud uisud ainuüksi tüdrukutele. Uisud on nii iluuisutamise kui ka jäähoki alal tähtsaim osa varustusest ja seega on oluline, et uisud oleks kvaliteetsed ja vastupidavad.  Internetipoest leiad ka kõiksugused aksessuaarida, mida uiskudega kasutada.

 

RIIETUS

 

Väga moodsad riideesemed nii talveks kui ka suveks. Nokamütsid on olnud väga kütkestavad meie püsiklientide hulgas. Mütsid on pesapalli tüüpi. Filtri abil saad teha valiku nii suuruse, värvi kui ka brändi järgi.

 

Ka hokisärgid kuuluvad suvise riietuse kategooria hulka.  Kuuli prindiga või hea hingavusega – saad valida kõik omadusi koos või eraldi. Kuid kindel on üks – ükskõik, mille valid, on see korralik.

 

TULE OSTLEMA!

 

Kuna jäähoki on füüsiliselt väga raske meeskonnasport, siis on põhiline, et hokivarustus oleks väga vastupidav.  Kui tahad muretseda kaupasid garantiiga – vali meie hoki pood. Aitame sind vajaliku infoga, et leiaksid endale sobivaima asja. Hoki uisud ja hoki kepid on tegelikult väga palju detailsemad kui alguses tundub. Vaata veebipoodi või tule kohapeale!

Alusta uut hooaega uue varustusega

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*