HOKIPOOD, KUST SAAD VALIDA PARIMA TRENNIVARUSTUSE

On viimane moment teha ettevalmistusi lähenevaks jäähoki hooajaks. Meie hokipood kutsub uusi ja vanu sõpru uudistama. Oleme hokikaupade turgu Eestis juhtinud juba pikki aastaid. Töötame selle nimel, et meie esinduspoe tootevalikus oleks pidevalt ainult parim ja kaasaegsem jäähokivarustus. Hooaja algamise puhul on kaupluses ka häid pakkumisi – saa osa neist!

 

KVALITEETNE VARUSTUS

 

Valikus on väga mitmekülgne valik jäähokivarustust vaid tuntud firmadelt. Uisud, riietus, kotid, aksessuaarid, kepid – tutvu kõikide meie toodetega internetikeskkonnas! Tegime väikse ülevaate, mida meie hoki varustus endas hõlmab.

https://hockeypoint.ee/

HOKIKEPID

 

Erisuuruses hokikepid – suurte ja väikeste hoki kepid ja nende tarvikud. Saad valida hokikepi erinevate omaduste järgi – nt kaubamärk või värv. Hokikeppide hind sõltub suures osas sellest, mis omadusi sa neis otsid.

Vaata meie e-poodi ja kes teab – ehk saad endale uue ja ägeda hokikepi!

 

UISUD

 

Meie esinduskaupluse valikus on nii hokiuisud kui ka uisud iluuisutamise jaoks.Mõlemat tüüpi uisud on väga laias valikus ja erinevate detailidega.  Jäähoki uisud on valikus nais- ja meessportlastele. Iluuiskude puhule on tootevalikusse lisatud uisud ainult naistele.  Sporti tehes peavad uisud olema heakvaliteedilised, et tagada tulemusi ning mugavust. Lisaks on võimalik kaasa osta samuti mitmesuguseid mitmesuguseid, sh väravad.

 

RIIETUS

 

Riietuse rubriigi all leidub nii suvine kui ka talvine riietus. Nokamütsid on olnud väga kütkestavad meie klientide hulgas. Tootevalikusse olema pannud kõik kõvemad tegijad, seega mütsid on väga kenad. Leia enda jaoks sobilikke omadustega vägev nokamüts!

 

Ka hokisärgid kuuluvad suve hooaja riietuse tootegrupi alla.  Kaubavalik on samuti lai, kuid kõik varustus on ainult kõige parematelt koostööpartneritelt. Avasta kvaliteetsed ning hingavad hokisärgid trenni tegemiseks või vägeva joonistuse või stiilse logoga hokisärk, mida kanda vabal ajal.

 

TULE OSTLEMA!

 

Kuna jäähoki on füüsiliselt väga raske meeskonnasport, siis on tähtis, et varustus oleks väga kvaliteetne.  Oleme hoki pood, mis annab kõikidele oma toodetele garantii. Aitame sind tooteinfo jagamisega, et jõuaksid vajaliku tooteni kiiremini. Teame, et eriasjade puhul – hoki uisud või hokikepid – peensusi on väga palju ning ei saagi kõigega kursis olla.  Külasta e-poodi või tule kohale!

Alusta uut hooaega uue varustusega

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*