Kalender eriliste hetkedega eelnevast aastast.

Miks mitte valmistada kalender laste piltidega armsale emale? Teine nutikas idee on fotoraamat, kuhu saad lisaks piltidele samuti vahvad mälestused kirjutada.   Telli omale vastavas suuruses kalender köögi- või kontoriseinale. Valik on üüratu, aga kõik kalendrid ja fotoraamatud on sel kuul soodushinnaga!

Müügihitt on sel aastal fototapeet!  Sa võid printida fototapeediks foto oma perekonnast, lemmikloomast või loodusest. Seinakleebised on täiesti hea lahendus ühevärvilisele seinale. Lisaks on müügis kleebised ka firmaautodele ning teistele asjadele, mida saad täitsa ise välja mõelda.

Kui oled õpilane, siis on köitmine ilmselt Sulle tuttav teema. Parima hinna eest lõputöö köitmine meil! Kas Sul hakkavad visiitkaardid otsa saama? Ülikiire ja mugav visiitkaartide trükkimine meie e-kaupluses! Tee oma visiitkaart – meie eksperdid aitavad Sind vajadusel oma nõuannetega.

Fotolõuend – uus trend!

Fotolõuend on kangas, mille peale on prinditud vabalt valitud pilt. Lõuendile saab printida ükskõik millise foto.

Fotolõuend näeb välja nagu see oleks päris maal- https://www.picturehappy.ee/et/calendars2/intro/lineup/

Millal sa viimati trükkisid pilte ja panid neid albumisse? Arvutist võivad pildid kaduda ühe hetkega, kuid fotoalbum jääb. Praegu on {selleks selle täiendamiseks} parim hetk, kuna fototrükk 10×15 piltidele on soodsam kui kunagi varem.  Piltide trükk interneti vahendusel on kõige mugavam ja kiirem viis seda teha. Fotode trükkimine ei ole veel kunagi olnud nii lihtne, saad seda teha mugavalt enda arvutist. Lisa soovitud pildid trükkimiseks meie kodulehel ning loetud tööpäevade jooksul saad oma tellimuse kätte!

Tänapäeval on trükkimine riietele muutunud igapäevaseks trendiks. Kõige enam eelistatud on trükk t-särgile. T-särkide trükkimine pole kunagi nii mugav olnud – vali särgi disain ja tekst internetis. Tahad oma ürituse korraldustiimile midagi ühtset, siis trükk riietele on mugav valik. Meie juuures on kõik võimalik!

Fotorükk, fotolõuendid, köitmine on vaid väike osa meie teenustest. Külasta meie lehte juba täna ja telli endale mõnus meene või lase oma mälestused paberile trükkida!

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*