Kalender eriliste sündmustega eelnevast aastast.

Miks mitte kinkida kalender pere fotodega kallile emale? Ka fotoraamat on tore kingitus – saaksid iga foto juurde kirjutada mõni jutuke, et pilt meeldejäävam oleks.   Telli omale sobivas mõõdus kalender koju. Kalendrivalik on üüratu, aga enamus kalendrid ja fotoraamatud on sel kuul soodushinnaga!

Eriti populaarne on sel aastal fototapeet!  Sa saad printida fototapeediks foto endast, lemmikloomast või loodusest. Kui aga arvad, et see pole Sinu jaoks, siis nt seinakleebised teevad toa hubasemaks.  Loo ise endale kleebised meie veebikeskkonas!

Kui oled õpilane, siis on köitmine ilmselt Sul teemas. Hea hinnaga diplomitöö köitmine meie juures! Ka visiitkaardid ja visiitkaartide trükkimine on sel kuul kampaaniahinnaga. Loo uus visiitkaart – meie nõustajad on abik Sinule vajadusel oma soovitustega.

Fotolõuend – lahe trend!

Fotolõuend on ideaalne variant, kuidas seinale iseloomu lisada. Foto saab valida ise ning selle seina riputada. Osta fotolõuend enda lemmiku pildiga ning riputa see seinale.

Kas mäletad, kui mõnus on vana fotoalbum kätte võtta ja vanu pilte vaadata. Loo uus fotoalbum, et kümne aasta pärast oleks kõiks Su vahvad pildid ühes kohas. Meie juures on fototrükk parima hinnaga aastaringselt. Vaata ka teisi pakkumisi meie lehel, sest ka teistes mõõtudes piltide trükk on hea hinnaga. Et fotode trükkimine sujuks paremini, vali kõik pildid, mida soovid trükkida juba eelnevalt eraldi kausa. Lisa soovitud pildid trükkimiseks meie kodulehel ning loetud tööpäevade jooksul saad oma tellimuse kätte!

Tänapäeval on trükkimine riietele muutunud igapäevaseks trendiks. Kõige enam eelistatud on trükk t-särgile.  T-särkide trükkimine ei võta kaua aega ja Sa saad ise valida särgi suuruse ja värvi. Trükk riietele sobib ka meeskondadele, kes tahavad ühtset logo näiteks trenniriietele. Meie juuures on kõik võimalik!

Fotorükk, fotolõuendid,kingikviitrid, köitmine on vaid väike osa meie teenustest. Külasta meie lehte juba täna ja telli endale mõnus meene või lase oma mälestused paberile trükkida!

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*