Planet of the Apes – ahvid tungivad mängumaailma

Planet of the Apes ehk “Ahvide planeet” on väga populaarne filmiseeria, mis räägib maailmast, mida juhivad ahvid. Selge, et eduka filmi tuules leitakse mooduseid, kuidas sama teemat kasutada ning miks ei võiks seda teha ka mänguautomaatidega.

 

Filmi fännide ning kõigi teiste huviliste rõõmuks lõi Planet of the Apes mängu üks suurimaid mänguloojaid Netent. Mäng loodi koostöös filmikompanii 20th Century Fox’ga ning hõlmab kahes filmis, Rise of the Planet of the Apes ning Dawn of the Planet of the Apes – toimuvat. Mäng jutustab ahvide armee juhi Caesari kahest eluetapist.

 

See slotimäng on võrdlemisi uus, nähes ilmavalgust möödunud aasta sügisel.

 

Mängust

 

Mängul on viis rullikut, 3 rida ja 20 fikseeritud võiduliini, tasuta keerutused, boonused, Scatter- ja Wild- sümbolid ning veel võimalusi, kuidas mängimist huvitavaks muuta.

 

Kaasahaaravas mängus kujutatakse Caesari elu ning otsuseid, mida ta tegema peab. Lisaks temale näeb mängus teisigi filmidest tuttavaid tegelasi.

 

Mängu heliriba on filmi originaal ning ka ahvide häälitsused muudavad mängukogemuse autentseks ja eriliseks. Mängul on topeltekraan ehk tegevus toimub nii mängija ees kui ka tema vastas. Mängul on ka autoplay-funktsioon, mis laseb nautida ilusat graafikat, kuniks rullikud ise pöörlevad. Mängu saab mängida nii kasiinode mänguautomaatides kui ka mobiiltelefonides, arvutites ja tahvlites. Mängu tagasimakse protsent on kõrge – 96 protsenti.

 

Valikuvõimalused

 

Just valikuvõimalused teevad mängimise nii huvitavaks – mängida võib nii päris- kui ka mänguraha peale. Tasuta saab seda mängida nii Netenti enda kodulehel kui ka mobiilirakenduses. Seda võimalust kasutatakse enamasti juhul, kui tahetakse mängu ning selle reeglitega tutvuda. Tasuta mängu põhimõte on endale selgeks teha, kas see sulle üldse huvi pakub.

 

Igatahes on tegu mugava mänguga, mida saab tänu mobiiliversioonidele mängida ükskõik kus (Chanz, Olybet, Optibet). Kaheks jagatud mänguekraan köidab veelgi rohkem uusi mängijaid ning pakub neile omamoodi elamuse.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*