POODLE EETILISES RIIDEPOES OMA TUBASEL DIIVANIL

Rõivaste korduvkasutusega puutuvadteatud määral kokku kõik. Riideesemete elueakestlik pikendamine ehk riiete laenamine, müümine, annetamine ja taaskasutus on Eestiski muutumas üha tavapärasemaks. Ostes meeldiva riietuseseme justnimelt second-hand-poest, võib rahulolu olla suuremgi kui uhiuue, aga kalli ihuvarju ostmisel.

Paljud meist väärtustavad võimalust veeta mõni vaba hetk riidepoodides erinevaid kostüüme proovides. Teisi võivad rõivapoodide mitmekülgne valik ja teised kliendid aga kurnata. Nii soetavadki paljud enamiku oma riidekapi sisust mugavalt internetist, kus valik on tõesti kordades suurem kui mistahes kaubanduskeskuses. Ent kas olete kunagi internetist tellinud teisele ringile minevaid riideid? Kas teadsite, et neid üldse veebis müüaksegi? Vajuta siia – naiste teksapüksid!

Hinnatud pood nüüd ka internetis

Kilomaxi kliendid on üle viieteist aasta hinnanud võimalust osta ilusaid, hea kvaliteediga ja stiilseid riideid, hoides samas kokku raha. Kilomaxi hoolega valitud sortiment on suutnud võita sadade tuhandete ostjate usalduse ja lojaalsuse .

Koroonakriisi jätkudes soovis kauplus oma tuntud kvaliteediga rõivaste ja aksessuaaride müümiseks avada ka netipoe, kus kaubaga saab tutvuda fotode ja kirjelduste vahendusel. Netipoes müüakse tuhandeid erinevaid riideid tuntud brändidelt, nii et tühjade kätega ei pea lahkuma keegi.

Nii on teil nüüd mugav osta endale sobivad täiesti uued või vähekasutatud riided poodi minemata. Tellimuse saab vormistada paari minutiga ning teie ostukorvi sisu jõuab peagi sobivasse Omniva pakiautomaati. Kui aga selgub, et ostetud tooted mingil põhjusel teid ei rahulda, võib ostetud riided ka tagasi saata.

Tavapoele alla ei vannu

Uus naiste- ja meesteriiete e-pood sobib kõigile, kes peavad oluliseks head väljanägemist ja kvaliteeti – valikust leiab tuntud kaubamärkide erilised rõivad ja jalavarjud, mis muudavad nende omaniku kõigis situatsioonides enesekindlaks.

Avades kodulehel meesteriiete sektsiooni, leiab eest muuhulgas sajad ja tuhanded särgid, bleiserid, sviitrid, teksapüksid, joped, spordiriided, aluspesu, pidžaamad, jalatsid ja aksessuaarid. Naisteriiete seast leiab muuhulgas kleidid, kardiganid, topid, teksad, retuusid, joped, bleiserid, capri püksid, spordiriided, aluspesu, kombinesoonid, jalanõud ja aksessuaarid. Lai valik riideid on poes ka poistele, tüdrukutele ja väikelastele.

E-Kilomaxist leiate endale kauakestvaid riideid ja jalatseid nii meestele, naistele kui ka lastele. Ainult ühe klikiga leiab üles kõik sooduspakkumised ja uued täiendused, mis teeb lehe kasutamise veelgi nauditavamaks.

Pidage meeles, et Kilomaxi puhul ei tähenda “vähekasutatud riided kindlasti seda, et rõivaste kvaliteet oleks kuidagi kehv. Enamik riideid ongi täiesti uued – selles võib ise veenduda aadressil www.e-kilomax.lv/et.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*