Salvesta oma sündmused ning telli üks vahva kalender.

Kalender sobib perfektselt kellelegi kingituseks – emal oleks kahtlemata rõõm kauni kalendri üle. Teine lahe idee on fotoraamat, kuhu saad lisaks piltidele mõned oma mälestused kirjutada.   Vali enda jaoks valitud mõõdus kalender köögi- või kontoriseinale. Tootevalik on lai, aga kõik kalendrid ja fotoraamatud on sel nädalal kampaaniahinnaga!

Tõeline hitt on algaval aastal fototapeet!  Miks mitte asetada enda armsaim pilt seina peale, et seda päevast päeva imetleda? Seinakleebised on täiesti loomulik lahendus värvitud seintele. Lisaks on valikus kleebised ka väikebussidele ning muudele masinatele, mida saab ka ise arendada.

Heakvaliteediline magistritöö köitmine on kõige viimane, kuid väga tähtis samm töö valmimisprotsessis. Soodsa hinnaga diplomitöö köitmine meil! Kas Teil kontoris hakkavad visiitkaardid otsa saama? Kiire ja mugav visiitkaartide trükkimine meie juures! Loo äge visiitkaart – meie nõustajad aitavad Sind vajadusel oma nõuannetega.

https://www.picturehappy.ee/

Fotolõuend – lahe trend!

Fotolõuend on kangas, mille peale on prinditud pilt. Foto võid valida ise ning selle seina panna. Telli fotolõuend enda lemmiku pildiga ning riputa see seinale.

Millal sa viimati trükkisid pilte ja panid neid albumisse? Arvutist võivad pildid kaduda ühe hetkega, kuid fotoalbum jääb. Praegu on {selleks selle täiendamiseks} parim hetk, kuna fototrükk 10×15 piltidele on soodsam kui kunagi varem.  Piltide trükk interneti vahendusel on kõige mugavam ja kiirem viis selleks. Fotode trükkimine ei ole veel kunagi olnud nii lihtne, saad seda teha mugavalt enda arvutist. Kui Sul ei õnnestu pildid üles laadida, võta ühendus meie kliendioega.

Aina enam populaarsust on kogunud fotode trükkimine riietele. Kõige enam eelistatud on trükk t-särgile.  T-särkide trükkimine ei võta kaua aega ja Sa saad ise valida särgi suuruse ja värvi. Trükk riietele sobib ka meeskondadele, kes tahavad ühtset logo näiteks trenniriietele. Anna meile oma soovidest teada!

Igasugune trükkimine riietetele, tassidele, lõuenditele ja palju muud! Külasta meie lehte juba täna ja telli endale mõnus meene või lase oma mälestused paberile trükkida!

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*