SUUR HINNASULA ENAMUS FOTOTOODETELE

Tõenäoliselt ei ole tavainimene mõelnud, kui palju on variante tänapäeval fotode trükkimiseks. Meie ettevõttest on võimalik tellida fotoalbum, fototapeet, fotoraamat, fotolõuend, kalender, trükk t-särgile, seinakleebised ja loomulikult traditsiooniline fotode trükkimine sobilikus mõõdus.

PANE MÄLESTUSED ÜHTE KOHTA – FOTOALBUM, FOTORAAMAT VÕI KALENDER

Käesolev suvi on olnud väga soe ning arvatavasti täis seiklusi. Kui on vahvad olukorrad, siis on ka rohkelt mälestusi mida pildile püüda.  Fotode trükkimine meie esinduses on kasulikum kui teiste kampaaniate ajal.  Kui aga soovid kõik pildid kaante vahele saada, siis on suurepärane lahendus luua kohe fotoalbum või fotoraamat. Nii on vahva mõnel vaiksemal õhtul meenutada, kui tore suvi on ikka olnud. Nii fotoraamat kui ka fotoalbum on ikka vahva kingitus enda lähedasele. Veel üks võimalus on luua kalender – saad ise välja valida mis pildid, millisesse kuusse lisad ja samamoodi märkida ka kõikide asjaosaliste tähtpäevad.  Ja muidugi on kalendrid kabinetti sobilikud- https://www.picturehappy.ee/et/calendars/.

PÕNEV INTERJÖÖR  – FOTOTAPEET JA FOTOLÕUEND

Fototapeet on alati moes, kui jäädvustad seinale kauni ning enda jaoks armsa foto. Fototapeedile võid trükkida kõike mida soovid – looduskauneid kohti, pilti iseendast või lähedastest, koduloomadest või mõnest ägedast multikakangelasest – sest kui pilt meeldib Sinule, ei tüdine sa sellest nii pea! Pisem, kuid ikkagi efektiivne alternatiiv fototapeedile on fotolõuend. Fotolõuend tähendab seda, et foto trükitakse kangale, mis loob mulje nagu see oleks maal.  Fotolõuend lisab rohkelt stiili ruumile.

T-SÄRKIDE TRÜKKIMINE

T-särkide trükk ning ka üldisemalt trükk riietele on viimaste aastatega muutunud aina levinumaks.  Lisaks spordimeeskondadele, on trükk riietele levinud ka sõprade ja ettevõtete seas.  Miks mitte disainida lahedad särgid või pusad enda ja sõprade jaoks ning minna koos peole?

FOTOTRÜKK JA MUUD TEENUSED – KÕIK ÜHEST KOHAST

Meie ettevõttest on pealegi võimalik osta ka palju muid tooteid, mida igal ettevõttel vaja võiks minna.  Näiteks saame trükkida Sinu oma väljamõeldud visiitkaardid. Visiitkaartide trükkimine on  samuti päris kiire protsess, kui kujundus ja info, mis peab visiitkaardi peal olema on olemas. Lisaks on võimalik soetada ka seinakleebised, millele on prinditud on kas ettevõtte logo või muu info. Kleebised on mugavad, kui tahad oma tegemisi reklaamida mõnel üritusel või lihtsalt kleebid kleebised oma transpordivahendile – kasvõi mootorrattale! Lisaks on üks teenustest, mida meie juures teha saab – köitmine! Köitmine on kiire ja odav nendele, kes peavad oluliseks oma tööd viimaseni lihvida.

Külasta meie veebikeskkonda juba täna ja avasta palju põnevat!

 

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*