SUURIMA VALIKUGA HOKIPOOD

Pane ennast valmis – sündmusterohke aeg on jälle algamas! Meie hokipood palub uusi ja vanu kliente tooteid vaatama. Kahtlemata oleme toodete valiku mõttes juhtival kohal. Soovime headele huvilistele pakkuda ainuüksi korralikku kaupa. Hokihooaja algamise puhul on kaupluses ka eripakkumisi – ära maga neid maha!

 

KVALITEETNE VARUSTUS

 

Teeme koostööd suuremate kaubamärkidega, mis tagavad toote garantiid. Veebipoe (hokikaubad lastele) toodete seas on uisud, kepid, rõivad ja lisatarvikud – kõik, mida jää peal vajada võiksid. Oleme ette valmistanud ülevaate sellest, milline hoki varustus on meie kaupluses olemas.

 

HOKIKEPID

 

Erisuurusega hokikepid – suurte ja väikeste hoki kepid ja nende lisatarvikud. Filtri abiga märgi endale sobivad kriteeriumid ning vaata, mida me pakume. Kui soovid põhjalikumat informatsiooni selle kohta, millest koosneb hokikeppide hind, siis hea meelega räägime sellest lähemalt.

Vaata meie e-poodi ja ehk oled uue hokikepi omanik juba täna!

 

UISUD

 

Hokiuisud, iluuisutamise uisud, lasteuisud – kõiki uiske pakume erisuurustest ja ainult parimatelt kaubamärkidelt. Jäähoki uisud on valikus nii meestele kui ka naistele. Iluuiskude puhule on tootevalikusse lisatud uisud vaid naistele.  Uisutajale peavad uisud olema korralikud, et tagada häid tulemusi ja mugavusetunnet.  Internetipoest leiad samuti kõikvõimalikud lisatarvikud, mida uiskudega kasutada.

 

RIIETUS

 

Eriti vahvad riideesemed talviseks ja suviseks ajaks. Nokamütsid on olnud väga popid meie klientide hulgas. Mütsid on pesapalli tüüpi. Leia enda jaoks sobivate omadustega stiilne nokamüts!

 

Teine populaarne kaup on hokisärgid. Valik on jällegi lai, kuid kõik hokitooted on vaid parimatelt partneritelt. Soeta kvaliteetsed ning niiskuskaitsega särgid trenni tegemiseks või vahva joonistuse või stiilse logoga hokisärk, mida kanda muul ajal.

 

TULE POODLEMA!

 

Olles turul nii pikalt, saame aru kui tähtis on varustuse kvaliteet. Oleme hoki pood, kus kõikidel toodetel on olemas garantii. Abistame sind nõuga, et jõuaksid vajaliku tooteni kiiremini. Saame aru, et erikaupade puhul – hoki uisud või hokikepid – detaile on väga palju ning ei saagi kõigega kursis olla.  Lisaks leiate meie juurest ka kõige uuemad asjad.

Alusta uut hooaega uue varustusega

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*