SUVINE AEG ON TÄIES HOOS JA HINNAD ON ALL

Kas Sa oled kunagi mõtisklenud, mida saaks luua fotodega? Meie ettevõttest on võimalik tellida fotoalbum, fototapeet, fotoraamat, fotolõuend, kalender, trükk t-särgile, seinakleebised ning samuti traditsiooniline fotode trükkimine endale sobivas suuruses.

IDEED ARMSAKS KINGITUSEKS – FOTOALBUM, FOTORAAMAT VÕI KALENDER

Kas sellel suvekuudel on olnud mõnevõrra rohkem seiklusi? Kui on ägedad seiklused, siis on ka rohkelt mälestusi mida jäädvustada.  Haara võimalusest kinni, sest fotode trükkimine meie juures on kõige parem! Kui aga sooviksid kõik fotod kaante vahele panna, siis on hea lahendus tellida kohe fotoalbum või fotoraamat. Nii on tore pärast meenutada, kui soe suvi oli. Nii fotoraamat kui ka fotoalbum on päris armas kingitus enda lähedasele. Kui aga tahaksid, et lisaks fotodele oleks seinal ka lisainfot kuupäevade kohta, siis meilt on võimalik tellida ka kalender.  Ja kindlasti on kalendrid kinkimiseks ideaalsed.

LISA KODULE MAITSEKUST  – FOTOTAPEET JA FOTOLÕUEND

Fototapeet on alati moes, kui jäädvustad seina peale kauni ning enda jaoks olulise foto, kleebiste trukkimine. Näiteks, on võimalik fototapeedile lisada vaate endale tähtsast kohast – lapsepõlvekodu või lihtsalt ilus looduskaunis koht, või ka fotopildi enda armsamatest – kas siis koduloomast või oma perekonnaliikmetest. Väiksem, kuid samuti efektiivne asendusvõimalus fototapeedile on fotolõuend. Fotolõuend on maitsekalt trükitud foto lõuendile, mis näeb välja nagu maal. Fotolõuend on stiilne element ruumi seinale.

T-SÄRKIDE TRÜKKIMINE

T-särkide trükk ning üldiselt trükk riietele on viimasel ajal muutunud aina levinumaks.  Kui varem oli trükk riietele aktuaalne vaid võistkondade seas, siis praegu on võimalus teha seda kõigil kes tahavad, et riietus neid ühendaks. Disaini ainulaadsed t-särgid enda sõpradele – nii leiate kergemini üksteist suuremal üritusel üles.

FOTOTRÜKK JA MUUD TEENUSED – KÕIK ÜHEST KOHAST

Meie firmast on samuti võimalik tellida ka erinevaid teisi tooteid, mida igal ettevõttel vaja võiks minna.  Näiteks saame trükkida Sinu oma disainitud visiitkaardid. Visiitkaartide trükkimine on  samuti päris kiire protsess, kui kujundus ja info, mis peab visiitkaardi peal olema on olemas. Lisaks saad tellida ka seinakleebised, millel on kas ettevõtte logo või muu info. Kleebised on mugavad, kui tahad oma ettevõtet reklaamida mõnel üritusel või lihtsalt kleebid kleebised oma transpordivahendile – kasvõi traktorile! Samuti on üks teenustest, mida me pakume – köitmine! Köitmine on ülikiire ja mugav kõigile neile, kes soovivad oma arvestustööd viimaseni lihvida.

Külasta meie veebikeskkonda juba täna ja avasta palju põnevat!

 

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*