SUVINE HINNASULA ENAMUS FOTOTOODETELE

Kindlasti ei ole tavaline kodanik mõelnud, kui palju on võimalusi tänapäeval fotode trükkimiseks. Meilt on võimalik tellida fotoalbum, fototapeet, fotoraamat, fotolõuend, kalender, trükk t-särgile, seinakleebised ja ka traditsiooniline fotode trükkimine vajalikus mõõdus.

IDEED ARMSAKS KINGITUSEKS – FOTOALBUM, FOTORAAMAT VÕI KALENDER

Sel aastal suvi on olnud väga soe ja kindlasti ka samuti põnev. Siis on vist ka saadud hulganisti ilusaid fotosid! Fotode trükkimine meie esinduses on kasulikum kui teiste kampaaniate ajal.  Pealegi pakume võimalust eriti mugavalt veebikeskkonnas koostada ka vahva fotoalbum või fotoraamat oma fotodega. Nii on tore pärast meelde tuletada, kui tore suvi see oli. Nii fotoraamat kui ka fotoalbum on ikka tore kingiidee enda lähedastele. Samuti on võimalus luua kalender – saad ise välja valida millised fotopildid, millise kuu alla lisad ja samuti äramärkida ka kõikide asjaosaliste sünnikuupäevad.  Kalendrid on samuti armas kingitus igaühele, eriti sõbrale.

KODU HUBASEMAKS  – FOTOTAPEET JA FOTOLÕUEND

Fototapeet ei lähe iial moest, kui jäädvustad seina peale kauni ning enda jaoks armsa foto. Näiteks, on võimalik fototapeedile lisada vaate endale olulisest kohast – kodukant või lihtsalt ilus pilt loodusest, või ka fotopildi oma armsatest – kas siis koduloomast või oma pereliikmest. Kui aga Sa ei soovi kogu seinale pilti trükkida, siis on võimalik muretseda endale ka foto lõuend. Fotolõuend tähendab seda, et foto trükitakse kangale, mis jätab mulje nagu oleks tegemist maaliga.  Fotolõuend on kaunis kaunistus seina peale.

T-SÄRKIDE TRÜKKIMINE

T-särkide trükk ning üldiselt trükk riietele on viimaste aastatega muutunud aina populaarsemaks.  Lisaks spordimeeskondadele, on trükk riietele muutunud käepäraseks ka sõprade seltskondade ja firmade seas.  Telli ainulaadsed t-särgid enda sõpradele – nii leiate kiirelt kogu seltskonna suuremal üritusel üles.

FOTOTRÜKK JA MUUD TEENUSED – KÕIK ÜHEST KOHAST

Meie firmast on samuti võimalik tellida ka erisuguseid teisi tooteid, mida edukal ettevõtjal vaja võiks minna.  Teenuste seas on lisaks ka visiitkaardid, seinakleebised ja samuti köitmine. Visiitkaartide trükkimine meie juures on palju lihtsam kui see alguses tunduda võib – kirjuta meile ja me saame juhendada sind. Seinakleebised on valikus erimõõtudes ja ka erinevast materjalist. Kleebised on mugavad, kui tahad oma firmat promoda mõnel ekspol või lihtsalt kleebid kleebised töötaja transpordivahendile – kasvõi traktorile! Lisaks on üks teenustest, mida meilt on võimalik tellida – köitmine! Köitmine on kiire ja taskukohane kõigile neile, kes peavad oluliseks oma arvestustööd viimaseni lihvida.

Külasta meie veebikeskkonda juba täna ja avasta palju põnevat!

 

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*